Szkolenie „Rodzic na medal! Jak pozytywnie wspierać młodych sportowców” zbliża się nieubłaganie. To już 26 i 27 listopada w Katowicach. My dziś postanowiliśmy przypomnieć Wam o zbliżającym się końcu promocji cenowych na biletyna to wydarzenie.

Do 16 listopada każdy zainteresowany udziałem w tym szkoleniu z zakresu psychologii sportu może zakupić bilet za 399 złotych. Po tym terminie cena wzrośnie do 599 zł! Więc naprawdę warto skorzystać z tej oferty i kupić bilet już teraz!

Bilet na szkolenie

Należy dodać, że w cenie biletu znajdują się: materiały szkoleniowe, certyfikat jego ukończenia, przerwa kawowa oraz motywacyjny kalendarz psychologiasportu.pl na 2017 rok, który normalnie możecie zakupić w naszym sklepie: http://sklep.psychologiasportu.pl/produkt/motywacyjny-kalendarz-biurkowy-piramidka/

Jeśli jednak byłeś już na Kongresie Psychologii Sportu lub innym szkoleniu organizowanym przez portal Psychologiasportu.pl wciąż możesz kupić bilet lojalny za 349 złotych. Cena ta utrzyma się aż do wyczerpania miejsc lub terminu szkolenia. Dlatego by mieć pewność uczestnictwa w szkoleniu „Rodzic na medal!” najlepiej zakupić bilet z wyprzedzeniem.

Przypomnijmy, że szkolenie organizowane jest z myślą o rodzicach młodych sportowców. Poprowadzi je psycholog sportu Zuza Wałach-Biśta, a głównym celem dwudniowego szkolenia jest zapoznanie rodziców z technikami treningu mentalnego oraz poprawa komunikacji na linii trener-rodzic-zawodnik. Całość podzielona jest na cztery bloki: rola rodzica w sporcie dzieci, rodzic pozytywny – rodzic dwóch celów, motywowania a wywieranie presji – rozpoznaj granice i trening mentalny w warunkach domowych w pigułce.

Jeśli więc wychowujesz młodego sportowca i chcesz być rodzicem na medal, 26 i 27 listopada w Katowicach, nie może Cię zabraknąć.

Po jeszcze więcej informacji zapraszamy na stronę tego wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1269704279717885/

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ