Już 26-27 listopada w Katowicach Szkolenie Psychologia Sportu „Rodzic na medal! Jak pozytywnie wspierać młodych sportowców”.

Dzisiaj chcemy zapoznać Państwa z celem tego szkolenia.

Celem zbliżającego się szkolenia jest edukacja oraz inspiracja rodziców młodych sportowców. W szczególności chcemy poszerzyć świadomość rodziców jeśli chodzi o ich własną rolę w sporcie swoich dzieci, a także o ciążacych na nich obowiązkach i odpowiedzialności. Ważne jest także zdobycie przez rodziców umiejętności budowania właściwej relacji z trenerem swoich pociech. W końcu efektywna komunikacja i zgodna współpraca na linii rodzic-trener to podstawa. Postaramy się także zwiększyć umiejętności rodziców w motywowaniu i inspirowaniu dzieci do wysiłku. Ponadto, jeszcze jednym celem szkolenia jest zdobycie przez rodziców wiedzy o treningu mentalnym i możliwościach wprowadzenia do codziennej zabawy dzieci jego elementów.

Na szkolenie „Rodzic na medal! Jak pozytywnie wspierać młodych sportowców” już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców młodych sportowców. Bilety na to wydarzenie możecie znaleźć w kategorii szkolenia w oficjalnym sklepie Psychologiasportu.pl.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ